Замовити дзвінок
Каталог

Технічні вимоги

Правила подачі макетів

  1. Якщо у макеті є позначки перфорації, пробивки отворів тощо, обов'язково зазначайте, чи повинні вони продруковуватися, чи це лише позначка для післядрукарських робіт.
  2. Якщо поданий макет складається з кількох сторінок, і відсутні будь-які коментарі, то сторінки будуть опрацьовані у порядку: 1-ша сторінка - лице, 2-га сторінка - зворот і т.д. Якщо на одній сторінці будуть розміщені кілька макетів, то вони будуть опрацьовані у порядку: зліва направо і зверху вниз.
  3. Якщо у макетах рекламної продукції (візитки, календарики, флаєри тощо) присутні сторінки з різною орієнтацією (альбомна, книжкова), і відсутні будь-які коментарі, наш дизайнер розверне їх на власний розсуд.
  4. Файли намагайтеся називати лише латинськими символами і цифрами. Уникайте кирилиці, розділових знаків, апострофа. Назви файлів давайте лише такі, які відповідають їх вмісту. Не залишайте назви файлів стандартними (такі як: "Untitled", "Рисунок 1", "Document 1", "Back up of Рисунок 1"...).

Вимоги до макетів
(Буклети, візитки, календарі, флаєри, листівки і т. і.)

Формат файлів

Електронні оригінал-макети приймаються (для РС платформи) в наступних форматах:

  • Adobe PDF – pdf до версії 1.7 включно
  • Adobe Illustrator ai, eps до версії CS5 включно
  • CorelDraw – cdr до версії X5, eps PostScript3
  • TIFF

Всі кольори мають бути визначені як CMYK. Всі сторінки у файлі повинні бути розміщені за порядком і в однаковій орієнтації. Розмір сторінки має відповідати розміру готового виробу. Фонові зображення та графічні елементи оформлення, мають виходити за лінію сторінки на 2 мм (для книжково-журнальної продукції 5 мм). Відстань від лінії обрізки до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 2 мм (для книжкової продукції 4 мм).

У випадку збереження макету в форматі TIFF електронний розмір сторінки має бути більший на 2 мм з кожного боку від розміру готового виробу (для книжково-журнальної продукції 5 мм), а відстань від краю сторінки до тексту або значущих елементів зображення повинна бути не менше 2 мм (для книжкової продукції 4мм).

Растрові зображення

Растрові зображення (фотографії, текстури) повинні бути представлені в кольоровому просторі CMYK. Оптимальна роздільна здатність растрових зображень (фотографій) має бути не менше 200 dpi, оптимально – 300-400 dpi, максимально – 450 dpi.

Векторні зображення

Уникайте передачі логотипів, мальованих знаків, схем, діаграм і т.д. в растровому форматі. Для отримання максимальної якості такі зображення слід промальовувати.

PDF

Всі використані у виданні шрифти, растрові зображення мають бути включені у файл макету. PDF-файл не повинен містити службових міток.

При генерації ПДФ з PS файлів необхідно звернути увагу, щоб векторні об’єкти знаходились над елементами з drop shadow, transparency. В інакшому випадку вони можуть інтерпретуватися як бітмап і мати гіршу якість відтворення.

Генерація PDF з програми Corel Draw:

publish to PDF - settings - PDF Preset: PREPRESS (Допечатная подготовка)

При збереженні у pdf, в параметрах документа активуйте опцію bleed і налаштовуйте – 2 мм (для книжково-журнальної продукції 5 мм).

Corel Draw, Adobe Illustartor

Всі шрифти мають бути конвертовані у «криві». Всі векторні ефекти, такі як «контур», «перспектива» та інші трансформації мають бути також конвертовані у криві. Складні градієнти (mesh) повинні бути відрастровані. Растрові зображення мають бути включені у файл макету.